Menu

Nie-całkiem-normalne życie

Nie możesz zabić kota? To za głaszcz go na śmierć.

wpis

miluska26788

Wiecie co...zastanawia mnie sprawa niejakiego Pana K. tego, który jest podejrzany o kontakty seksualne z małoletnimi. Ile osób tyle opinii, winny, niewinny, skazać, wypuścić. Coś Wam powiem:

Z racji tego, że rodzice prowadzą szkółkę jeździecką, na lekcje, a później do klubu przychodziły młode 11-12 letnie dziewuszki. Uczyłam je, widziały we mnie mentora, jak jeszcze poopowiadałam im o arkanach jeździectwa były we mnie wlepione jak w obrazek. Po skończonej podstawówce poszły do gimnazjum. Na zajęcia moje nie przychodziły. Wtedy też zaczął raczkować fejsik. Po jakimś czasie, kiedy przełamałam się do niego, do fejsa, na bocznej stronie wyskakiwały mi "osoby, które możesz znać". I co tam widziałam? "Moje dziewczynki" w pełnej krasie, w pończochach i w stanikach z push up'em, w mini i w czerwonych ustach. Albo w koszuli swoich ojców i podpis "budzić się w Twojej koszuli - bezcenne". Kilka miesięcy później powiedziały mi, że nie interesują je "takie konie", bardziej wolą "te na dwóch nogach". Po niedługim czasie spotkałam je na mieście. W życiu nie powiedziałabym, że mają po 15lat. Minimum 28. 

Kiedy kończyłam szkołę średnią, albo już wybierałam się na studia, albo byłam na początku studiów, jadąc autobusem do domu, usłyszałam rozmowę dwóch dziewczyn. "- wiesz, że nie mogę u powiedzieć, że chodzę do liceum, bo mnie zostawi. A to prawnik. -a ile ma lat? - 17 lat starszy ode mnie. Powiedziałam mu, że jestem na drugim roku studiów.". Wychodząc na swoim przystanku aż zerknęłam na nie. Fakt, ja bym dała im po jakieś 25 lat.

Czysto teoretycznie. Pan prawnik zostawił by naszą licealistkę, ona by osądziła go o molestowanie z zemsty.

Z innej beczki. Miałam znajomą, która w czasach licealnych, co rok usuwała ciążę. Za moich czasów zrobiła to 3 razy. W sumie to nawet chyba nie wiedziała z kim jest w tych ciążach. Dwa miesiące temu zamieściła zdjęcie z USG z "bobo". Podobno starała się bardzo długo i dopiero in vitro jej pomogło. Nie będę tego komentowała.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [wzw] *.ptr.magnet.ie

    kontakty z maloletnimi nie sa karalne o ile malolaty nie maja mniej niz 15 lat. Tak wiec liceum sie spokojnie lapie.

© Nie-całkiem-normalne życie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci